תרגם את האתר 
 
 
 
    טקס האריה השואג 2013 
 תחרות האריה השואג
 
 
           iPhone Supported
דף הבית >> חדשות האיגוד >> תא"ל אבי בניהו: איש השנה בתקשורת של האיגוד לשנת 2011
 


התואר יוענק לבניהו במסגרת טקס "האריה השואג" – אירוע המצוינות של האיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות, שיתקיים ביום שלישי, ה- 31.5.11 בשעה 19:00 במתחם התחנה, תל אביבתא"ל אבי בניהו החל את דרכו המקצועית ככתב בעיתון "מעריב" ואז נשא בתפקידים רבים וחשובים. בין שאר התפקידים שכיהן היה: יועץ תקשורת לשרים ויועץ תקשורת בלשכת ראש הממשלה, דובר משלחת ישראל בשיחות עם הפלסטינאים, דובר משלחת ישראל בהסכם השלום עם ירדן, מפקד גלי צה"ל ובימים אלה מסיים את תפקידיו כדובר צה"ל.תרומתו של בניהו לעולם התקשורת וביסוס תפקידו של הדובר היא גדולה וחשובה. בניהו פעל רבות לשינוי תדמיתה של מדינת ישראל ותדמית צה"ל בעולם.סילביה בית הלחמי, יו"ר האיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות נימקה את הבחירה:

"הנהלת האיגוד החליטה להעניק את אות 'איש השנה בתקשורת' לתא"ל אבי בניהו, המסיים תפקידו כדובר צה"ל. תא"ל בניהו נימנה על אנשי התקשורת הוותיקים והידועים בישראל, שימש בתפקידים רבים שבהם תרם להכרה בחשיבות מעמדו ותפקידו של הדובר, איש התקשורת ויחסי הציבור בעיצוב המדיניות התקשורתית והתדמיתית של כל גוף ממלכתי צבאי ואזרחי גם יחד".

עוד הוסיפה בית הלחמי, "אבי בניהו ידוע כאיש העומד על דעותיו ועל אמינות דבריו בתקשורת, חותר תמיד לחקר האמת וחשיפתה, ועושה עבודתו נאמנה בכל התפקידים שבהם שימש. אין ספק שהשפעתו על מעמד ענף יחסי הציבור והדוברות, - הינה גדולה וחשובה".נותני החסות הראשיים לאירוע השנה הם: משרד שרף תקשורת ויחסי ציבור, שהעניק חסותו בשם המשרדים ליחסי ציבור, וכן קבוצת "יפעת" תקשורת, המלווה את האיגוד בפעילותו מזה שנים רבות.את הטקס מפיקה חברת צ'רנובילסקי הפקות, המתמחה בהפקת אירועים רבי משתתפים.לפרטים ניתן לפנות לדוברת האיגוד, אביטל זלמנוביץ, טל. 03-6374428, נייד. 052-2576770

 

 


מאמרים וטיפים ביחסי ציבור

טיפול במשבר אינו תפקידו של הדובר

חלק מדוברי עמותות והמגזר השלישי שהתכנסה היום בירושלים בנושא "דילמת הדובר באירועי משבר", לא אהבו את דבריי כי טיפול במשבר רחב הרבה יותר מכתפיו ומתפקידו של הדובר.
 

לחצו לכל המאמרים וטיפים בנושא יחסי ציבור
 

         
                
יחסי ציבור
יחסי ציבור דרושים
יחסי ציבור באינטרנט
יחסי ציבור ודוברות
יחסי ציבור אמנים
יחסי ציבור מוזיקה

יחסי ציבור לעסקים קטנים
יחסי ציבור לעורכי דין
יחסי ציבור אופנה
יחסי ציבור לימודים

 
משרד יחסי ציבור
משרד יחסי ציבור רני רהב
משרד יחסי ציבור בחיפה
משרד יחסי ציבור באר שבע
משרד יחסי ציבור ירושלים
משרד יחסי ציבור דרושים
משרד יחסי ציבור אופנה

משרד יחסי ציבור תל אביב

 
משרדי יחסי ציבור
משרדי יחסי ציבור דרושים
משרדי יחסי ציבור בירושלים
משרדי יחסי ציבור מובילים
משרדי יחסי ציבור בחיפה

משרדי יחסי ציבור בדרום
משרדי יחסי ציבור בתל אביב

 
יח"צ
יחצנית
יח"צ אופנה
יח"צ דרושים
יח"צ אמנים

דובר
דוברות
דוברות ויחסי ציבור
ייעוץ תקשורתי

 
 
 
מפת האתר        
בניית אתר נטו מדיה