תרגם את האתר 
 
 
 
    טקס האריה השואג 2013 
 תחרות האריה השואג
 
 
           iPhone Supported
דף הבית >> חדשותקשורת >> רשות השידור במבצע שידורים מיוחד לסיקור חזרתו של גלעד שליט
 
רשות השידור נערכת למבצע שידורים מיוחד ומקיף לסיקור חזרתו של גלעד שליט שיכלול את ארבע המדיות: "קול ישראל", ערוץ הראשון, הטלוויזיה הישראלית בערבית ורשת ד'-"קול ישראל בערבית"
 
מנכ"ל רשות השידור, יוני בן-מנחם, כינס את הנהלת הרשות לדיון מיוחד על סיקור חזרתו של גלעד שליט במבצע שידורים מיוחד שיכלול את כל  המדיות.
 
בערוץ הראשון ישודרו אולפנים פתוחים, מהדורות חדשות מיוחדות ונרחבות, מבזקים ושידורים מיוחדים בהתאם להתפתחויות וככל שידרש. הערוץ הראשון יפעיל אולפן מיוחד במצפה הילה ממנו יועברו חלק מהשידורים ובכללם מהדורת "מבט" "יומן" ועוד. צוותי הערוץ הראשון ישדרו בפריסה מלאה ובשידורים חיים מכל האירועים ומכל מוקדי ההתרחשויות.
 
ב"קול ישראל" נערכים לשידורים מיוחדים שימשכו לאורך כל הימים ויועברו מתוך אולפן מיוחד שיוקם לצורך כך במצפה הילה. כל השידורים המיוחדים ובכללם "הבוקר הזה" עם אריה גולן, "הכל דיבורים" עם ירון דקל, יומנים וכד' יועברו מהאולפן המיוחד  שיוקם, כאמור, במצפה הילה. במהלך סוף השבוע הקרוב ייוחדו כל התכניות ברשת ב' לנושא חזרתו של גלעד שליט ובכללן "עוד מעט שבת", עם ליאת רגב, "שבת עולמית" עם איציק נוי,  היומנים ועוד.
 
הטלוויזיה הישראלית בערבית תייחד את כל שידוריה לנושא חזרתו של גלעד שליט. כל התכניות ישודרו בסימן האירועים וצוותי שידור מיוחדים ישדרו בפריסה מיוחדת מכל מוקדי ההתרחשויות.
 
"קול ישראל בערבית-רשת ד' ייחד אף הוא את כל שידוריו למבצע החזרתו של גלעד שליט ויכלול שידורים חיים, מבזקים, פריצות לשידור וסיקור נרחב וישיר מכל מוקדי ההתרחשויות ככל שיידרש ובהתאם להתפתחויות.
 
מנכ"ל רשות השידור, יוני בן מנחם אמר: "אני בטוח שהעובדים המצוינים והמקצועיים בכל המדיות ירתמו בכל המרץ כדי להביא לציבור את השידור הטוב, המקצועי והמהימן ביותר עם מרב האינפורמציה, כיאה לשידור ציבורי".
 
יו"ר רשות השידור, ד"ר אמיר גילת אמר:  השידורים האחרונים הוכיחו את יכולתה של רשות השידור ואני משוכנע שמבצע השידורים המקיף של חזרתו של גלעד שליט יוכיח את עוצמתה של רשות השידור כגוף שידור רלוונטי המאגד רדיו וטלוויזיה בשתי שפות. זוהי הזדמנות  טובה לארגן, תחת ניהולו של המנכ"ל יוני בן-מנחם, את מערכות החדשות כשידורי ניסיון לערוץ החדשות אותו תשיק בקרוב רשות השידור.
 


מאמרים וטיפים ביחסי ציבור

טיפול במשבר אינו תפקידו של הדובר

חלק מדוברי עמותות והמגזר השלישי שהתכנסה היום בירושלים בנושא "דילמת הדובר באירועי משבר", לא אהבו את דבריי כי טיפול במשבר רחב הרבה יותר מכתפיו ומתפקידו של הדובר.
 

לחצו לכל המאמרים וטיפים בנושא יחסי ציבור
 

         
                
יחסי ציבור
יחסי ציבור דרושים
יחסי ציבור באינטרנט
יחסי ציבור ודוברות
יחסי ציבור אמנים
יחסי ציבור מוזיקה

יחסי ציבור לעסקים קטנים
יחסי ציבור לעורכי דין
יחסי ציבור אופנה
יחסי ציבור לימודים

 
משרד יחסי ציבור
משרד יחסי ציבור רני רהב
משרד יחסי ציבור בחיפה
משרד יחסי ציבור באר שבע
משרד יחסי ציבור ירושלים
משרד יחסי ציבור דרושים
משרד יחסי ציבור אופנה

משרד יחסי ציבור תל אביב

 
משרדי יחסי ציבור
משרדי יחסי ציבור דרושים
משרדי יחסי ציבור בירושלים
משרדי יחסי ציבור מובילים
משרדי יחסי ציבור בחיפה

משרדי יחסי ציבור בדרום
משרדי יחסי ציבור בתל אביב

 
יח"צ
יחצנית
יח"צ אופנה
יח"צ דרושים
יח"צ אמנים

דובר
דוברות
דוברות ויחסי ציבור
ייעוץ תקשורתי

 
 
 
מפת האתר        
בניית אתר נטו מדיה