תרגם את האתר 
 
 
 
    טקס האריה השואג 2013 
 תחרות האריה השואג
 
 
           iPhone Supported
דף הבית >> יחסי ציבור
 
מה זה יחסי ציבור?:
 
האופן שבו מותג, חברה, שירות או כל דבר אחר מוצג לקהל מסוים, הינו בעל חשיבות רבה ביצירת רושם. זאת אומרת, אם אתם רוצים ליצור רושם של עובדים מסורים, אתם צריכים להציג את עצמכם באופן שיגרום לרושם שכזה לעלות. כאשר מדובר בשירותים שניתנים כגון שירות קייטרינג לאירועים קטנים, שירותים של חברות ביטוח או אפילו עסק קטן של מטפל בודד שמעניק עיסוי עד הבית או כל דבר אחר, לאופן שבו השירות נתפס יש משמעות רבה ביחס לכמות הלקוחות שיפנו לשירות המדובר וכך גם ברמת הרווחיות של בעלי השירות. כדי ליצור רושם טוב וכזה שמתאים למטרות העסקיות שלכם, יש צורך ביחסי ציבור. יחסי ציבור נועדו ללמד אתכם ולתת לכם כלים לבניית הרושם בקרב הציבור. על ידי יחסי ציבור נכונים, אתם יכולים להיות הרבה יותר רווחיים ולנהל באופן נכון בהרבה את העסק שלכם.
 
יחסי ציבור לעומת פרסום:
 
חשוב מאד להבדיל בין יחסי ציבור לבין פרסום. ישנו בלבול רב בין השניים וחשוב לדעת במה הם שונים. כאשר פונים לשירותי פרסום, המטרה היא בדרך כלל לגרום ליותר ויותר קהלים להכיר את השירות או העסק שלכם כפי שאתם מעוניינים. יחסי ציבור הינם מעבר לכך, הם נועדו כדי לייצג אתכם בפני לקוחות קיימים, כדי לאפשר לכם ליצור רושם מסוים, כדי להגביר באופן משמעותי את האהדה כלפיכם ובסופו של דבר להוביל אתכם למקום טוב יותר. פרסום הוא למעשה צעד בתוך המערך השלם של יחסי ציבור. יש צורך לפרסם וכן יש צורך לנהל את היחסים עם הציבור באופן הנכון.
 
שני טיפים חשובים:


* ביניכם לבין איש יחסי הציבור שלכם חייבת להיות כימיה ומעבר לכך הבנה. חשוב שתהיו מכווננים לאותה מטרה ולאותו האופן בו אתם רוצים לקדם את יחסי הציבור. איש יחסי ציבור חייב להיות כזה שמשאיר עליכם רושם מסוים כי המקצוע שלו למעשה הוא בניית רושם חיובי שכזה. לכן, יש חשיבות למימד התקשורתי שביניכם לבין איש יחסי הציבור בכל מה שקשור להתקדמות בנושא.

* חשוב מאד להגדיר מטרות מדויקות ולבחון מדי תקופה האם הן מתגשמות. יחסי ציבור נועדו ליצור חיבה כלפיכם, למשוך קהל ועוד. כדאי להיות יותר מדויקים ביחס לציפיות שלכם מקידום יחסי הציבור וכך לבחון האם אתם מצליחים להתקדם ועד כמה. 


 
 


מאמרים וטיפים ביחסי ציבור

טיפול במשבר אינו תפקידו של הדובר

חלק מדוברי עמותות והמגזר השלישי שהתכנסה היום בירושלים בנושא "דילמת הדובר באירועי משבר", לא אהבו את דבריי כי טיפול במשבר רחב הרבה יותר מכתפיו ומתפקידו של הדובר.
 

לחצו לכל המאמרים וטיפים בנושא יחסי ציבור
 

         
                
יחסי ציבור
יחסי ציבור דרושים
יחסי ציבור באינטרנט
יחסי ציבור ודוברות
יחסי ציבור אמנים
יחסי ציבור מוזיקה

יחסי ציבור לעסקים קטנים
יחסי ציבור לעורכי דין
יחסי ציבור אופנה
יחסי ציבור לימודים

 
משרד יחסי ציבור
משרד יחסי ציבור רני רהב
משרד יחסי ציבור בחיפה
משרד יחסי ציבור באר שבע
משרד יחסי ציבור ירושלים
משרד יחסי ציבור דרושים
משרד יחסי ציבור אופנה

משרד יחסי ציבור תל אביב

 
משרדי יחסי ציבור
משרדי יחסי ציבור דרושים
משרדי יחסי ציבור בירושלים
משרדי יחסי ציבור מובילים
משרדי יחסי ציבור בחיפה

משרדי יחסי ציבור בדרום
משרדי יחסי ציבור בתל אביב

 
יח"צ
יחצנית
יח"צ אופנה
יח"צ דרושים
יח"צ אמנים

דובר
דוברות
דוברות ויחסי ציבור
ייעוץ תקשורתי

 
 
 
מפת האתר        
בניית אתר נטו מדיה