תרגם את האתר 
 
 
 
    טקס האריה השואג 2013 
 תחרות האריה השואג
 
 
           iPhone Supported
דף הבית >> חדשותקשורת >> העידכון השבועי מבית יפעת אינפור 06.12.11
 
כתבים זזים
שינויים בתפקידי כתבים ב"ידיעות אחרונות"
תלם יהב מונה לכתב בית משפט עליון ובית המשפט המחוזי בירושלים. תפקיד זה, אותו מילאה מיכל גולדברג עד לעזיבתה לפני כחמישה חודשים, מצטרף לתפקידו של יהב ככתב פנים. הכתב הפרלמנטרי של העיתון, צביקה ברוט, יסקר גם את ועדת הכלכלה, ויובל קרני, כתב המפלגות, יסקר גם את ועדת הכספים.
 
רון גרנות עוזב את "כלכליסט"
רון גרנות, כתב ועורך מדור הרכילות העסקית "דיבידנדים" ב"כלכליסט", עוזב לאחר 4 שנים בעיתון. גרנות צפוי להצטרף כשותף למשרד יחסי הציבור של טלי ליבוביץ. לאחר הצטרפותו ייקרא המשרד "ליבוביץ'-גרנות תקשורת שיווקית.
 
אייל גרוסברד עוזב את ערוץ הספורט.
אייל גרוסברד עוזב את ערוץ הספורט לאחר שש שנים. גרוסברד עבד בתקופה האחרונה בתפקיד עורך המשנה של מהדורת "חדשות הספורט" של הערוץ, שימש כשדרן משחקי ליגת ה- NBA, וכן ככתב ופרשן באתר ספורט 5.
 
זאב קם מונה לכתב הפרלמנטרי של "מקור ראשון"
זאב קם מצטרף למחלקת החדשות של העיתון "מקור ראשון" ככתב פרלמנטרי. במסגרת התפקיד יסקר את פעילותה השוטפת של המשכן ושל חברי הכנסת. קם ימשיך לכהן ככתב פוליטי של תחנת רדיו גלי ישראל ולהגיש בה את התכנית השבועית "זמן תגובה". כמו כן, ימשיך בכתיבת טור קבוע ב- NRG.
 
כתב הרווחה של "ידיעות אחרונות", דוד רגב, עוזב את תפקידו.
דוד רגב, כתב הרווחה של "ידיעות אחרונת", עוזב את העיתון אחרי 23 שנים. רגב מונה לכתב העבודה והרווחה של העיתון בשנת 2001 ועל שמו חתומים כמה מן החשיפות הגדולות בתחום. בין היתר ליווה רגב את מאבקי הנכים ומאבקי העובדים הסוציאליים.
 
יואב לימור עוזב את רשות השידור
יואב לימור, הפרשן הצבאי של ערוץ 1 הודיע על כוונתו לסיים את תפקידו ברשות השידור.לימור צפוי לעבור לקשת ולהגיש את תכנית הבוקר של הזכיינית בפורמט החדש שלה יחד עם דליה מזור. לימור יעזוב את רשות השידור בסוף החודש וימשיך לכתוב עבור ישראל היום בתחום הצבאי.
 
רונן פולק יהיה הכתב המדיני
רונן פולק, כתב הנדל"ן והתחבורה של רשת ב', צפוי להתמנות לתפקיד כתב מדיני בתחנה. פולק יחליף את שמוליק טל שיעזוב לאחר שמונה שנים.
 
דוברות בהליך ההידברות
.פנינה אלעזר שלו, ממשרד "שלו תקשורת", התמנתה לדוברת הליך ההידברות בין האוצר לרופאים. אלעזר-שלו שימשה בתפקיד לפני 11 שנים בהליך הגישור שהתקיים בשנת 2000 והסתיים בהסכם. אלעזר-שלו עוסקת כבר 18 שנים ביחסי ציבור ומשמשת בין היתר כדוברת התאחדות המלונות בישראל
 
שינויים במוסף "שישבת", מוסף סוף השבוע של "ישראל היום"
"ישראל היום" מעלה מדור חדש בתחום הבידור והרכילות במקומו של מדור סוף השבוע "הגיע לגיל". המדור החדש יתפרס על פני שני עמודים ויכלול ידיעות רכילות לצד אייטמים בתחום הבידור. ערן סויסה, כתב המגזין של "שישבת", יכתוב ויערוך את המדור, ובמקביל ימשיך לכסות את תחום התקשורת, הבידור והתרבות עבור העיתון היומי. המדור של גיל משעלי ימשיך להופיע בעמוד האחרון בעיתון היומי ובסופ"ש יוחלף במדור החדש.
 
עדי אשכנזי תככב בסדרה של "רשת"
עדי אשכנזי קיבלה תפקיד ראשי בסדרה קומית חדשה "בלתי הפיך" של זכיינית ערוץ 2 "רשת". הסדרה, בהפקתם של "יולי אוגוט", עוקבת אחר התמודדותם של בני זוג עם תינוקת. את הסדרה יצרו וכתבו רענן שקד וסיגל אבין שגם תביים.
 


מאמרים וטיפים ביחסי ציבור

טיפול במשבר אינו תפקידו של הדובר

חלק מדוברי עמותות והמגזר השלישי שהתכנסה היום בירושלים בנושא "דילמת הדובר באירועי משבר", לא אהבו את דבריי כי טיפול במשבר רחב הרבה יותר מכתפיו ומתפקידו של הדובר.
 

לחצו לכל המאמרים וטיפים בנושא יחסי ציבור
 

         
                
יחסי ציבור
יחסי ציבור דרושים
יחסי ציבור באינטרנט
יחסי ציבור ודוברות
יחסי ציבור אמנים
יחסי ציבור מוזיקה

יחסי ציבור לעסקים קטנים
יחסי ציבור לעורכי דין
יחסי ציבור אופנה
יחסי ציבור לימודים

 
משרד יחסי ציבור
משרד יחסי ציבור רני רהב
משרד יחסי ציבור בחיפה
משרד יחסי ציבור באר שבע
משרד יחסי ציבור ירושלים
משרד יחסי ציבור דרושים
משרד יחסי ציבור אופנה

משרד יחסי ציבור תל אביב

 
משרדי יחסי ציבור
משרדי יחסי ציבור דרושים
משרדי יחסי ציבור בירושלים
משרדי יחסי ציבור מובילים
משרדי יחסי ציבור בחיפה

משרדי יחסי ציבור בדרום
משרדי יחסי ציבור בתל אביב

 
יח"צ
יחצנית
יח"צ אופנה
יח"צ דרושים
יח"צ אמנים

דובר
דוברות
דוברות ויחסי ציבור
ייעוץ תקשורתי

 
 
 
מפת האתר        
בניית אתר נטו מדיה