תרגם את האתר 
 
 
 
    טקס האריה השואג 2013 
 תחרות האריה השואג
 
 
           iPhone Supported
דף הבית >> חדשותקשורת >> העדכון השבועי מבית יפעת אינפור 29.11.11
 
כתבים זזים
לילך סיגן עוזבת את "רשת"
לאור ההחלטה על דחיית פיתוח תוכניות בזכיינית "רשת" הודיעה סמנכ"לית האקטואליה, לילך סיגן, על עזיבתה. סיגן שימשה בתפקידה האחרון כעורכת "גלובס הערב" והצטרפה לרשת לפני כארבעה חודשים
מנכ"ל מקור ראשון, דוד שריקי, עוזב את תפקידו
דוד שריקי מנכ"ל מקור ראשון הודיע על סיום תפקידו בעיתון, את שריקי יחליף שגיא הראל שיכנס לתפקידו בתחילת דצמבר.במסגרת התפקיד ישמש הראל גם כסמנכ"ל פיתוח בעיתון. לפני כן שימש הראל מנכ"ל חטיבת הניידים של טושיבה בישראל וכן בתפקידי ניהול בכירים בתחומי שיווק ומכירות בסלקום וHOT .
שרון קנת מצטרפת להגשת מהדורת החדשות HOT במרכז
לחדשות הוט במרכז מצטרפת מגישה חדשה, שרון קנת, שתגיש את חדר חדשות מרכז בהפקת קודה תקשורת. קנת תגיש את המהדורה לסירוגין עם הדס סיני, שעברה לאחרונה להגשת מבזקים בחדשות 2
אביב לביא עוזב את מעריב
העיתונאי הוותיק בתחום איכות הסביבה, אביב לביא, עוזב את מעריב לאחר ארבע שנים בעיתון. עזיבתו נעשית במסגרת תוכנית ההתייעלות בעיתון. לביא ימשיך להגיש את "יהיה בסדר" בכלי צה"ל וכן פינה בענייני סביבה בתוכנית הבוקר של רשת ופינה יומית ברדיו אקו 99FM
רונן מדזיני מונה לכתב המדיני בישראל של סוכנות הידיעות הסינית
רונן מדזיני ישמש ככתב מדיני בישראל של סוכנות הידיעות הסינית, XINHUA. במסגרת תפקידו יסקר אירועים פוליטיים גדולים ויכתוב כתבות עומק בסוגיות אודות ישראל. כמו כן, מדזיני ישדר עבור הערוץ הסיני XINHUA tv שמפעילה הסוכנות. התפקיד החדש ייכנס לתוקף בינואר 2012 עם סיום עבודתו של הכתב ב- YNET
אורן אהרוני עוזב את חדשות 2
הכתב הכלכלי של חדשות 2, אורן אהרוני, פורש לאחר כ- 11 שנים בערוץ. בכוונת אהרוני לפתח מיזם יח"צ ביחד עם אלעד סאסי, דובר אור ירוק לשעבר.
יוחאי עופר מונה לכתב הצבאי של מקור ראשון
יוחאי עופר, כתב צבא והתיישבות ברדיו גלי ישראל, עוזב את תפקידו לאחר שנה ושמונה חודשים בתחנה. עופר מונה לתפקיד הכתב הצבאי במקור ראשון, והוא צפוי להיכנס לתפקיד בתחילת חודש דצמבר
מדור הברנז'ה של אתר נענע 10 ייסגר
כחלק מתהליך התייעלות באתר נענע 10 הוחלט על סגירת מדור ברנז'ה. במסגרת השינויים באתר צפויים לעזוב יותר מ- 10 עובדים במחלקת התוכן ביניהם כתבת התרבות ליזה שיפרין וכתב המדיה דוד אברהם.כחלק מתהליך התייעלות באתר נענע 10 הוחלט על סגירת מדור ברנז'ה. במסגרת השינויים באתר צפויים לעזוב יותר מ- 10 עובדים במחלקת התוכן ביניהם כתבת התרבות ליזה שיפרין וכתב המדיה דוד אברהם.
סיוון קליין מצטרפת לתכנית The voice של "רשת"
הדוגמנית סיוון קלין תצטרף לצוות ההנחיה של התוכנית The Voice ישראל. קליין תנחה את התכנית המלווה את ,The Voice שתשודר החל מעליית התוכנית לאויר בעוד מספר שבועות בערוץ 2 ברשת. בין היתר תשמש קליין ככתבת הדיגיטל של התכנית בטויטר ובפייסבוק.
לשכת העיתונות הממשלתית תחשוף עיתונאים זרים לתרבות הישראלית
בלשכת העיתונות הממשלתית הוחלט על קליטת בת שירות לאומי למחלקת העיתונאים הזרים. הלשכה מנהלת קשר עם כ- 2000 עיתונאים זרים בישראל. המטרה היא לחשוף את העיתונאים הזרים הפועלים בישראל לתרבות הישראלית בתחומים:אזרחיים,כלכליים, איכות סביבה תרבות וחינוך.
כנס הדיגיטל של האיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות
ענף יחסי הציבור והדוברות התייצב אתמול, יום שני, להרצאתו של גורו ניו מדיה האמריקאי שלדון ישראל (shel Israel) במסגרת כנס הדיגיטל 2011 של האיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות שהתקיים בסינמטק תל אביב. מעל 200 משתתפים הקשיבו ליישומים דיגיטליים חדשניים מן השטח שניתנו במרתון מצגות בסגנון מפגשי ה- TED. בין הדברים: גלי ברגר - דוברת סופר פארם, ניר הירשמן - דובר השר מיכאל איתן, מור לביא - מנכ"ל יפעת מחקרי מדיה, גל מור -עורך חורים ברשת, סער רוזנברג - נציג מיקרוסופט ישראל, טל וולקוביץ - טריוקס, מנהלת like@triwaks, תומר גרציאני - מנהל שיווק ופיתוח עסקי, תפוז ושי אטיאס - מנהל תחום ההסברה במשרד ההסברה והתפוצות.
טלי גורן תנהל את מערך הדוברות והיח"צ של "קשת"
טלי גורן תמונה למנהלת של מערך הדוברות והתקשורת של "קשת", זאת בעקבות עזיבתה הקרובה של מאיה קרבט בסוף חודש דצמבר. גורן תמשיך לשמש כסמנכ"ל תקשורת ורגולציה במקביל לתפקיד החדש. במסגרת השינויים במערך הדוברות של "קשת", יקודמו גלי וילף-רביב למנהלת הדוברת והתקשורת והילה פכטר למנהלת מערך יחסי הציבור.
 


מאמרים וטיפים ביחסי ציבור

טיפול במשבר אינו תפקידו של הדובר

חלק מדוברי עמותות והמגזר השלישי שהתכנסה היום בירושלים בנושא "דילמת הדובר באירועי משבר", לא אהבו את דבריי כי טיפול במשבר רחב הרבה יותר מכתפיו ומתפקידו של הדובר.
 

לחצו לכל המאמרים וטיפים בנושא יחסי ציבור
 

         
                
יחסי ציבור
יחסי ציבור דרושים
יחסי ציבור באינטרנט
יחסי ציבור ודוברות
יחסי ציבור אמנים
יחסי ציבור מוזיקה

יחסי ציבור לעסקים קטנים
יחסי ציבור לעורכי דין
יחסי ציבור אופנה
יחסי ציבור לימודים

 
משרד יחסי ציבור
משרד יחסי ציבור רני רהב
משרד יחסי ציבור בחיפה
משרד יחסי ציבור באר שבע
משרד יחסי ציבור ירושלים
משרד יחסי ציבור דרושים
משרד יחסי ציבור אופנה

משרד יחסי ציבור תל אביב

 
משרדי יחסי ציבור
משרדי יחסי ציבור דרושים
משרדי יחסי ציבור בירושלים
משרדי יחסי ציבור מובילים
משרדי יחסי ציבור בחיפה

משרדי יחסי ציבור בדרום
משרדי יחסי ציבור בתל אביב

 
יח"צ
יחצנית
יח"צ אופנה
יח"צ דרושים
יח"צ אמנים

דובר
דוברות
דוברות ויחסי ציבור
ייעוץ תקשורתי

 
 
 
מפת האתר        
בניית אתר נטו מדיה