תרגם את האתר 
 
 
 
    טקס האריה השואג 2013 
 תחרות האריה השואג
 
 
           iPhone Supported
דף הבית >> ניוזלטר >> ניוזלטר מרץ 2013 >> הכנס המקצועי השנתי של איגוד יועצי התקשורת ויחסי הציבור בישראל התקיים בסוף פברואר
 
הכנס המקצועי השנתי של איגוד יועצי התקשורת ויחסי הציבור בישראל התקיים בסוף פברואר
 
רות רובנשטיין, יועצת תקשורת
 
בסוף פברואר התקיים הכנס המקצועי השנתי של איגוד יועצי התקשורת ויחסי הציבור בישראל. בעלי ועובדי משרדי יחסי ציבור ודוברי ארגונים מכלל הסקטורים במשק הגיעו לסוף שבוע מרתק בו נפגשנו עם מיטב אנשי המקצוע מתחום התקשורת, האקדמיה, עיתונאים ובעלי תפקידים בענפים הקשורים לענף היועצים והדוברים.

הכנס השנה נערך במלון גולדן קראון בנצרת, מתוך רצון לחזק את פריפריה, ועסק במספר נושאים מגוונים שבמרכזם עלתה השאלה כיצד אנו כאנשי תקשורת מתייחסים למגזרים שונים בחברה הישראלית והאם אנו באמת רואים בהם כשווים בשיח הציבורי.

אנשי תקשורת בכירים ממגזרים שונים העניקו לנו ממשנתם בנושא זה. הבולטת מבין הדוברים הייתה חברת הכנסת פנינה טמנו - שאטה ממפלגת "יש עתיד" שהפליאה לספר את סיפורה הקשה על השתלבותה בחברה הישראלית, על בחירתה במקצוע התקשורת ונקודת המבט שלה כאישה ממוצא אתיופי הנאבקת על מקומה בחברה נוקשה ותחרותית.

איתי רפפורט, מחברת "רפפורט תקשורת" המתמחה בהפקת סרטי תדמית  קיים סדנה מאלפת שמטרתה מתן כלים לדוברים להנחיית מנהלים ולקוחות  כיצד להופיע בפני התקשורת מצולמת. הסדנה הדגישה את הכללים להופעה טובה בטלוויזיה, ואת האמצעים שיש ברשותנו לשלוט בראיון טלוזיוני לכל אורכו.

את הצד העיוני של הכנס חתם הפנאל: יועצי התקשורת – המשבר בתקשורת ולאן פנינו מועדות.  אנשי תקשורת ממידיות שונות ששרדו וכאלו שלא שרדו את צונאמי הפיטורין.  בפאנל זה הודגשה החשיבות של העמידה המשותפת שלנו יחד עם אנשי התקשורת מול קריסת כלי התקשורת, תהליך שלמרבה הצער, טרם נסתיים.

מעבר לסוף שבוע מקצועי, יהיה גם זמן למינגלינג ול"גוד טיים" ובשישי בתום המושבים השונים יצאו באי הכנס לסיור קולינרי מודרך בעיר נצרת עם ה"פודי" גיל להב.  


מאמרים וטיפים ביחסי ציבור

טיפול במשבר אינו תפקידו של הדובר

חלק מדוברי עמותות והמגזר השלישי שהתכנסה היום בירושלים בנושא "דילמת הדובר באירועי משבר", לא אהבו את דבריי כי טיפול במשבר רחב הרבה יותר מכתפיו ומתפקידו של הדובר.
 

לחצו לכל המאמרים וטיפים בנושא יחסי ציבור
 

         
                
יחסי ציבור
יחסי ציבור דרושים
יחסי ציבור באינטרנט
יחסי ציבור ודוברות
יחסי ציבור אמנים
יחסי ציבור מוזיקה

יחסי ציבור לעסקים קטנים
יחסי ציבור לעורכי דין
יחסי ציבור אופנה
יחסי ציבור לימודים

 
משרד יחסי ציבור
משרד יחסי ציבור רני רהב
משרד יחסי ציבור בחיפה
משרד יחסי ציבור באר שבע
משרד יחסי ציבור ירושלים
משרד יחסי ציבור דרושים
משרד יחסי ציבור אופנה

משרד יחסי ציבור תל אביב

 
משרדי יחסי ציבור
משרדי יחסי ציבור דרושים
משרדי יחסי ציבור בירושלים
משרדי יחסי ציבור מובילים
משרדי יחסי ציבור בחיפה

משרדי יחסי ציבור בדרום
משרדי יחסי ציבור בתל אביב

 
יח"צ
יחצנית
יח"צ אופנה
יח"צ דרושים
יח"צ אמנים

דובר
דוברות
דוברות ויחסי ציבור
ייעוץ תקשורתי

 
 
 
מפת האתר        
בניית אתר נטו מדיה