תרגם את האתר 
 
 
 
    טקס האריה השואג 2013 
 תחרות האריה השואג
 
 
           iPhone Supported
דף הבית >> חדשות האיגוד >> הזוכים בקמפיין השנה בתחרות המצוינות "האריה השואג" לשנת 2017
 

הזוכים בקמפיין השנה  
בתחרות המצוינות "האריה השואג" לשנת 2017


מרכז רפואי רבין בית החולים בלינסון על שידור חי,
לראשונה בעולם,  מבית חולים באמצעות פייסבוק LIVE

בתחרות המצוינות "האריה השואג", של איגוד יועצי התקשורת ויחסי הציבור בישראל, הנחשב כ"אוסקר" של ענף יחסי הציבור, שהתקיימה, היום, יום ב', 18.9.2017 במוזיאון ארץ ישראל בתל אביב, בהשתתפות צמרת קהיליית העוסקים בענף יחסי הציבור בישראל, זכה השנה מרכז רפואי רבין בית החולים בלינסון מפתח-תקוה, בקמפיין השנה ביחסי ציבור לשנת 2017. הקמפיין של דוברת בית החולים בלינסון, ורד קויטל עסק "שידור חי מבית חולים, לראשונה בעולם, באמצעות פייסבוק LIVE".

בין הזוכים בקטגוריות הנוספות:
 • בריאות ורפואה: אופיר לוי-דובר בית חולים קפלן, בקמפיין "בית מלאכה ראשון בישראל לפאות לחולות סרטן"
 • מגזרים (דתי, רוסי, ערבי) - לאופר גלאון-GLPR בקמפיין "בתים מאירים 2016"
 • תרבות, אומנות, מוזיקה וספורט- g-group-גלעד תדמית, בקמפיין "צבע טרי 9 "
 • אופנה, תיירות, מזון הסעדה ופנאי- g-group-גלעד תדמית, בקמפיין "השקת קטלוג איקאה".
 • קמעונאות וצרכנות (כולל השקת מוצר חדש)- g-group-גלעד תדמית, בקמפיין "שיר המקסים של כרמית"
 • טכנולוגיה וסלולר- גל לבנון-לוי דוברת פרטנר, בקמפיין "שלום ותודה ORANGE ונעים מאוד PARTNER"
 • ניהול משברים ומאבקים ציבוריים- בן חורין אלכסנדרוביץ, בקמפיין "צעדת השוויון"
 • איכות סביבה וקיימות- דולפין פרסום ויחסי ציבור, בקמפיין "כולנו משמר בעלי החיים"
 • ממשל שלטון מקומי ותאגידים- שטיק מדיה-NOW YOU GLOBAL בקמפיין "היום הבינלאומי למאבק באלימות כלפי נשים"
 • מגזר שלישי ורביעי פרו בונו- קרמר דוידוביץ-GCS , בקמפיין "השקת דו"ח לאומי לאובדן מזון והצלת מזון בישראל"
 • כלכלה כספים ועסקים קטנים- בן חורין אלכסנדרוביץ, בקמפיין "בית ההשקעות אלטשולר שחם"
 • גור אריה עבודות סטודנטים, אסנת אראל-כהן, טלי פורמן ויצחק משיח מאוניברסיטת חיפה, בקמפיין "דני בן יצחק-המומחים למתמטיקה לומדים מתמטיקה"
60 עבודות הוגשו השנה לתחרות המצוינות האריה השואג של איגוד יועצי התקשורת ויחסי הציבור בישראל. מדובר במספר שיא המהווה גידול של למעלה מ-80% ביחס לשנים קודמות. האירוע  מתקיים זו השנה ה - 16 ברציפות. העבודות הוגשו על ידי משרדי יחסי ציבור קטנים וגדולים, משרדי דוברות של מוסדות ציבוריים וממשלתיים, עמותות וארגונים בקטגוריות שונות. העבודות עברו תהליך שיפוט אובייקטיבי ושוויוני על ידי אנשי תקשורת, עיתונאים ואנשי אקדמיה. בראש חבר השופטים השנה עמד פרופ' יריב צפתי, ראש החוג לתקשורת באוניברסיטת חיפה. רכזת התחרות השנה היתה גב' יולי גורן.

רמת העבודות שהוגשו הייתה גבוהה ביותר והשופטים בתחרות ציינו כי המגוון הרחב של העבודות והעושר היצירתי של העבודות, הפכו את עבודת השיפוט למעניינת ומאתגרת במיוחד. הקמפיינים מביאים לידי ביטוי  את האירועים השיווקיים והתקשורתיים הבולטים בשנת 2016 . מערכת הגשת העבודות והשיפוט לתחרות פותחה עבור איגוד יועצי התקשורת ויחסי הציבור בישראל, על ידי קבוצת יפעת, בדומה לפורמט התחרות הבינלאומית. ההגשה עצמה נעשית בצורה אינטרנטית וכך גם הליך השיפוט והניקוד.

אות הוקרה מיוחד של איגוד יועצי התקשורת ויחסי הציבור בישראל, הוענק לעיתונאית ואשת התקשורת, רינה מצליח. הנהלת האיגוד בחרה להעניק את אות ההוקרה לרינה מצליח, על פעילותה הרבה והמבורכת אשר העלתה לסדר היום הציבורי, התקשורתי והפוליטי בישראל את פרשת ילדי תימן החטופים. "מצליח, עיתונאית ואשת תקשורת רבת פעלים, קיבלה אות הוקרה מיוחד על תרומתה להעלאת המודעות בתקשורת, בציבור ובקרב הפוליטיקאים באשר לפרשת ילדי תימן החטופים. נחישותה הובילה לשינוי חשיבה בממשלת ישראל וחשיפת מידע חדש בפרשה".

האיגוד העניק, במסגרת טכס האריה השואג את אות יקיר האיגוד לשנת 2017, ליו"ר לשכת העיתונות הממשלתית, ניצן חן, על פועלו הרב למען ההסברה של מדינת ישראל בעולם.

מיזם חדש של איגוד יועצי התקשורת ויחסי הציבור בישראל, הוביל השנה לשיתוף פעולה מוצלח עם הקואליציה הישראלית לטראומה. במסגרת אירוע "האריה השואג" אירח האיגוד תערוכה של נשים מהעיר שדרות, תערוכת הצילום "נשים באדום". התערוכה שהוצגה במוזיאון ארץ ישראל במהלך אירוע "האריה השואג", הופקה בהשראת סיפוריהן של אחת עשרה נשים, עובדות עיריית שדרות, והיא מציגה את התמודדותן עם הטראומה בעקבות המצב הביטחוני בתקופת מבצע "צוק איתן". התערוכה היא פרי יוזמה משותפת של מרכז החוסן, הקואליציה הישראלית לטראומה, עיריית שדרות ומכללת ספיר.

יו"ר האיגוד איתן הרשקו "ההיענות הרבה השנה להגשת עבודות לתחרות "האריה השואג" 2017 וההצטרפות ההולכת וגדלה של חברות וחברים חדשים לחברות באיגוד, היא משב רוח מרענן לכלל העוסקים בתחום. חלק מתהליך השינוי הרחב שאנו עורכים באיגוד בכלל הפעילויות שלו. אני קורא לכל העוסקות והעוסקים בתחום יחסי הציבור בישראל, בואו והצטרפו לחברות ועשייה באיגוד יועצי התקשורת ויחסי הציבור בישראל, רק בכוחות משותפים נשפיע על עתיד התחום והמקצוע שבו אנו עוסקים".

האיגוד הישראלי ליועצי תקשורת ויחסי ציבור הינו האיגוד המקצועי של ענף יחסי הציבור והדוברות בישראל ופועל קרוב ל-60 שנה. הארגון מאגד חברים העוסקים במקצוע זה ממשרדים פרטיים, דוברים ואנשי יחסי ציבור בחברות עסקיות ובמשרדים בשירות הציבורי. לאיגוד מועצה ציבורית, הנהלה וועדות מקצועיות, כולם פועלים בהתנדבות. מטרות האיגוד הינן לשקוד על קיום אתיקה מקצועית ברמה גבוהה ושירות ציבורי נאות מצד העוסקים בהסברה ויחסי ציבור, להעלות, לשפר ולקדם את רמתם המקצועית של חברי האיגוד באמצעות קורסים, השתלמויות, סמינרים, ימי עיון, סיורים ומפגשים בעלי תוכן מקצועי, וקיום פעילות חברתית ותרבותית בין החברים. חברי האיגוד פועלים וכפופים לתקנון האתיקה.
 
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...


מאמרים וטיפים ביחסי ציבור

טיפול במשבר אינו תפקידו של הדובר

חלק מדוברי עמותות והמגזר השלישי שהתכנסה היום בירושלים בנושא "דילמת הדובר באירועי משבר", לא אהבו את דבריי כי טיפול במשבר רחב הרבה יותר מכתפיו ומתפקידו של הדובר.
 

לחצו לכל המאמרים וטיפים בנושא יחסי ציבור
 

         
                
יחסי ציבור
יחסי ציבור דרושים
יחסי ציבור באינטרנט
יחסי ציבור ודוברות
יחסי ציבור אמנים
יחסי ציבור מוזיקה

יחסי ציבור לעסקים קטנים
יחסי ציבור לעורכי דין
יחסי ציבור אופנה
יחסי ציבור לימודים

 
משרד יחסי ציבור
משרד יחסי ציבור רני רהב
משרד יחסי ציבור בחיפה
משרד יחסי ציבור באר שבע
משרד יחסי ציבור ירושלים
משרד יחסי ציבור דרושים
משרד יחסי ציבור אופנה

משרד יחסי ציבור תל אביב

 
משרדי יחסי ציבור
משרדי יחסי ציבור דרושים
משרדי יחסי ציבור בירושלים
משרדי יחסי ציבור מובילים
משרדי יחסי ציבור בחיפה

משרדי יחסי ציבור בדרום
משרדי יחסי ציבור בתל אביב

 
יח"צ
יחצנית
יח"צ אופנה
יח"צ דרושים
יח"צ אמנים

דובר
דוברות
דוברות ויחסי ציבור
ייעוץ תקשורתי

 
 
 
מפת האתר        
בניית אתר נטו מדיה